Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Email Drukuj PDF

W środę 19 marca 2014 roku trzyosobowa drużyna chłopców reprezentowała naszą szkołę podczas eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 2014. Turniej został zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Odział Powiatowy w Sokołowie Podlaskim oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej przy współudziale Wydziału Zarządzania Kryzysowego - Starostwa Powiatowego.

Poprawiony: czwartek, 27 marca 2014 13:06 Więcej…
 

Mamy certyfikat!

Email Drukuj PDF

 

Niecodzienne spotkanie

Email Drukuj PDF

5 marca 2014 r. w budynku naszego liceum odbyło się spotkanie władz wojewódzkich z mieszkańcami gminy - zainteresowanymi budową nowej drogi z Treblinki do Kosowa Lackiego.

Więcej…
 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Email Drukuj PDF

12 marca w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie odbył się etap diecezjalny XXIV edycji Olimpiady Teologii Katolickiej, której tegoroczne hasło przewodnie to: Męczennicy XX wieku; Świadkowie wiary.

Uczennice z naszego liceum zajęły bardzo wysokie miejsca w tych zmaganiach. Dorota Drężek z klasy II zajęła miejsce siódme, a Karina Maliszewska z IIIa - trzecie.

Karina Maliszewska (na zdjęciu stojąca pośrodku) będzie reprezentować diecezję drohiczyńska na ogólnopolskim etapie Olimpiady, który odbędzie się od 24 do 26 kwietnia w Bydgoszczy.

 

 

Poprawiony: piątek, 21 marca 2014 20:55
 

NIE! dla wypalania traw

Email Drukuj PDF

LO w Kosowie włączyło się w kampanię społeczną „NIE! dla wypalania traw” na Mazowszu, którą zainicjował w 2013 roku Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski.

Szczegóły na stronie
http://www.kuratorium.waw.pl/pl/news/7037/kampania-spo%C5%82eczna-nie-dla-wypalania-traw-na-mazowszu.html

H.Przesmycka

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:51
 


Strona 135 z 138

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości