Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Niecodzienne spotkanie

Email Drukuj PDF

5 marca 2014 r. w budynku naszego liceum odbyło się spotkanie władz wojewódzkich z mieszkańcami gminy - zainteresowanymi budową nowej drogi z Treblinki do Kosowa Lackiego.

Więcej…
 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Email Drukuj PDF

12 marca w Wyższym Seminarium Duchownym w Drohiczynie odbył się etap diecezjalny XXIV edycji Olimpiady Teologii Katolickiej, której tegoroczne hasło przewodnie to: Męczennicy XX wieku; Świadkowie wiary.

Uczennice z naszego liceum zajęły bardzo wysokie miejsca w tych zmaganiach. Dorota Drężek z klasy II zajęła miejsce siódme, a Karina Maliszewska z IIIa - trzecie.

Karina Maliszewska (na zdjęciu stojąca pośrodku) będzie reprezentować diecezję drohiczyńska na ogólnopolskim etapie Olimpiady, który odbędzie się od 24 do 26 kwietnia w Bydgoszczy.

 

 

Poprawiony: piątek, 21 marca 2014 20:55
 

NIE! dla wypalania traw

Email Drukuj PDF

LO w Kosowie włączyło się w kampanię społeczną „NIE! dla wypalania traw” na Mazowszu, którą zainicjował w 2013 roku Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski.

Szczegóły na stronie
http://www.kuratorium.waw.pl/pl/news/7037/kampania-spo%C5%82eczna-nie-dla-wypalania-traw-na-mazowszu.html

H.Przesmycka

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:51
 

Kandydaci. Symulacja kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich

Email Drukuj PDF

 

Nasze liceum zgłosiło swój udział w grze edukacyjnej „Kandydaci. Symulacja kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich” skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mającej na celu m.in. poszerzenie wiedzy o zasadach demokracji i postawach proobywatelskich oraz zdobycie umiejętności przygotowania kampanii wyborczych, promowania i kształtowania publicznego wizerunku kandydata.

Szczegóły na stronie  Kuratorium Oświaty w Warszawie.

H.Przesmycka

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:43
 

Mądre żywienie, zdrowe pokolenie

Email Drukuj PDF

Przystąpiliśmy do programu edukacyjno-badawczego "Mądre żywienie, zdrowe pokolenie" koordynowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki.
Celem programu jest przeprowadzenie badania wiedzy żywieniowej polskich uczniów, ocena ich stanu odżywienia oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży.

Szczegóły na stronie http://zdrowepokolenie.ptd.org.pl/

H.Przesmycka

 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:36
 


Strona 185 z 188

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości