Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home

Zdalne nauczanie

Email Drukuj PDF

Dyrektor Zespołu Szkół w Kosowie Lackim  informuje, że w związku z odwołaniem zajęć w szkole na skutek zagrożenia koronawirusem w ZS prowadzone jest od 12 marca 2020 roku do odwołania nauczanie zdalne.

Realizujemy podstawę programową - jeśli po powrocie uczniów do szkoły czas pozwoli, to będziemy utrwalać i uzupełniać zrealizowany zdalnie materiał.

Zdalne nauczanie prowadzimy z wykorzystaniem e-dziennika -  wszystkie zadania zlecone przez nauczycieli są umieszczane w  zadaniach domowych.

Uczniowie są oceniani. Wcześniej otrzymują informację za co mogą otrzymać oceny. Mogą być poproszeni np. o przesłanie zdjęcia zeszytu z wykonanym zadaniem.

Uczniowie mają obowiązek realizowania zadań zlecanych przez nauczycieli.

Jeśli to tylko możliwe to powinno się to odbywać w czasie zgodnym z obowiązującym planem lekcji.

Wykonanie zadań łącznie powinno zajmować uczniowi mniej więcej tyle czasu ile do tej pory zajmowały mu lekcje w szkole i praca domowa.

Radzimy nie zmarnować tego czasu, sumiennie podejść do zadań przesyłanych przez nauczycieli, poświęcić czas na nadrobienie zaległości i przygotowania do matury.

Prosimy uczniów o regularne sprawdzanie wiadomości i zadań domowych w dzienniku. Sugerujemy korzystanie raczej z przeglądarki internetowej niż aplikacji mobilnej, w której nie wszystkie zadania  wyświetlają  się prawidłowo.

W razie problemów proszę o kontakt telefoniczny 660302536 lub mejlowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wspólnym wysiłkiem, w zdrowiu, pokonamy wszystkie przeciwności

Hanna Przesmycka