Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home

Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

Email Drukuj PDF

30 października 2020roku uczniowie naszej szkoły ( Ewelina Laskowiecka, Mateusz Dybowski, Krzysztof Wojtkowski, Sylwia Wilgos, Jakub Mikołajczyk, Klaudia Zakrzewska, Sandra Królikowska, Paulina Spalitabaka) wzięli udział I Etapie Olimpiady Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości organizowanym przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości wraz z Ministerstwem Sprawiedliwości. I Etap Olimpiady odbył się online, a konkurencja była duża ponieważ wzięło w nim udział około 2400 uczniów z innych szkół.

Najlepszy wynik spośród uczniów naszej szkoły uzyskała Ewelina Laskowiecka.

Wszystkim uczniom, którzy byli uczestnikami Olimpiady Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości gratulujemy wiedzy i życzymy kolejnych, jeszcze bardziej znaczących sukcesów.

 

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama