Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home

Informacje dotyczące pracy Zespołu Szkół w Kosowie Lackim od 18.01.2021r.

Email Drukuj PDF

Podstawowe informacje dotyczące pracy Zespołu Szkół w Kosowie Lackim od 18 stycznia 2021 roku:

1. ZS pracuje w całości w trybie zdalnym, jedynie nauka zawodu prowadzona jest stacjonarnie u pracodawców.

2. WSZYSTKIE LEKCJE odbywają się zgodnie ze stałym planem w czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy MS TEAMS.

3. Bardziej szczegółowe informacje na temat lekcji i tego co należy na nie przygotować (np. potrzebne pomoce, planowane do wykorzystania programy, materiały itp.) są wpisywane na edzienniku w zadaniach domowych najpóźniej DZIEŃ PRZED planowaną lekcją.

4. Uczeń, który nie może być na lekcji (np. z powodu braku prądu, braku dostępu do internetu itp.) może zaliczyć lekcję i mieć wpisaną obecność, gdy wykona i odeśle nauczycielowi prace zaliczeniowe wpisane w ZADANICH DOMOWYCH w edzienniku.

5. Zależy nam na pełnym, nieskrępowanym i bezpiecznym udziale w lekcji wszystkich uczniów, dlatego WSZYSTKICH obowiązuje zakaz utrwalania lekcji zarówno w całości jak i w częściach, zarówno obrazu jak i dźwięku, w szczególności utrwalania wizerunku lub wypowiedzi innych uczniów.

6. Uczniowie, którzy nie mogą korzystać z domu z edukacji zdalnej (np. z powodu problemów z internetem lub sprzętem) mogą uczestniczyć w lekcjach ze szkoły.

7. W razie pytań lub problemów z udziałem w lekcjach uczniowie i ich rodzice mogą dzwonić na numer 660302536 (telefon dyrektora ZS).

I SEMESTR kończy się 31 stycznia 2021.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama