Zespół Szkół w Kosowie Lackim

V sesja MRMiG - V sesja MRMiG

We wtorek 31 maja w budynku Zespołu Szkół w Kosowie Lackim odbyło się kolejne, piąte już, posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki. Spotkanie prowadził Przewodniczący Rady - Jakub Prokopczuk.

Kosowska "młodzieżówka" omawiała działania podjęte w okresie od ostatniego kwietniowego posiedzenia - w szczególności akcję wolontarystyczną, która odbyła się z inicjatywy Przewodniczącego. Radni z młodzieżówki, wraz z księdzem uczącym religii w LO w Kosowie, odwiedzali starszych samotnych mieszkańców Gminy, którzy wyrazili zgodę na takie spotkanie,  rozmawiali, starali się wysłuchać, poznać problemy, spędzić czas z seniorami.

Znaczną cześć obrad Radni poświęcili planom na działania wakacyjne. Pomysłów padło wiele. Najwięcej Radnych chciało zorganizować zajęcia dla młodszych kolegów i koleżanek, którzy nie wyjadą na wakacje. Byłyby to zajęcia artystyczne, sportowe, projekcje filmów. Dyrektor LO, obecna na posiedzeniu, wyraziła zgodę na wykorzystanie budynku szkoły i jej najnowocześniejszego wyposażenia oraz administrowanych przez szkołę obiektów sportowych na potrzeby planowanych działań wakacyjnych. Szczegóły Radni ustalą podczas kolejnego czerwcowego posiedzenia.

5 sesja 1
5 sesja 1
Szczegóły
5 sesja 2
5 sesja 2
Szczegóły
5 sesja 3
5 sesja 3
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
 
 
Powered by Phoca Gallery

Menu Główne

Wirtualny spacer

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama