Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home Galeria zdjęć Rok szkolny 2016/2017 Dzień Przedsiębiorczości
Dzień Przedsiębiorczości - ,,Czas na nowe marzenia”

,,Czas na nowe marzenia” – tak brzmiał przewodni temat spotkania w naszej szkole 5 kwietnia w ramach Dnia Przedsiębiorczości i realizacji projektu Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Głównym celem spotkania było zainteresowanie młodych ludzi zagadnieniami ekonomii i zarządzania oraz wskazanie możliwości wykorzystania ich w praktyce.

Prelegent, zwracając się - być może - do przyszłych przedsiębiorców, wielokrotnie podkreślał znaczenie pracy zespołowej, precyzji ofert kierowanych do odbiorcy (reklamy) oraz determinacji - elementów niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej i gwarantujących powodzenie. Przywoływał historie ludzi sukcesu i ich postawy. Cechy ich wyróżniające to przede wszystkim wytrwałość w dążeniu do urzeczywistnienia marzeń i szacunek dla pracy.

Prowadzący zachęcał młodych do podejmowania zadań wykraczających poza ich codzienne obowiązki, zaangażowania się w działalność społeczną, gdyż jest to sposób na odkrycie własnego potencjału i … często pomysłu na przyszłość.

Powodzenia!

dzprzeds 1
dzprzeds 1
Szczegóły
dzprzeds 2
dzprzeds 2
Szczegóły
dzprzeds 3
dzprzeds 3
Szczegóły
dzprzeds 4
dzprzeds 4
Szczegóły
dzprzeds 5
dzprzeds 5
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
 
 
Powered by Phoca Gallery

Menu Główne

Wirtualny spacer

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama