Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home Galeria zdjęć Rok szkolny 2017/2018 Konsultacje dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych
Konsultacje dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych - Konsultacje dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych

15 listopada budynek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kosowie Lackim był miejscem realizacji projektu kierowanego do wszystkich lokalnych grup nieformalnych i wszystkich zainteresowanych  organizacji pozarządowych finansowanego z FIO.

Z konsultacji odbywających się w ramach projektu skorzystali między innymi przedstawiciele Kosowskiego Klubu Seniora, Klubu sportowego "Kosovia", Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży gminy Kosów Lacki, Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i inni.

Dominująca tematyka to przede wszystkim pozyskiwanie środków na dalszą działalność, w tym środków z FIO, rozliczanie projektów i sporządzanie sprawozdań oraz zasady współpracy stowarzyszeń z wolontariuszami.

Konsultacje zostały sfinansowane w wyniku umowy zawartej pomiędzy Prezes Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzież gminy Kosów Lacki - Hanną Przesmycką a Stowarzyszeniem "Europa i my".

fio 1
fio 1
Szczegóły
fio 2
fio 2
Szczegóły
fio 3
fio 3
Szczegóły
fio 4
fio 4
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
 
 
Powered by Phoca Gallery

Menu Główne

Wirtualny spacer

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama