Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home Galeria zdjęć Rok szkolny 2017/2018 Spotkanie z przedstawicielami Policji
Spotkanie z przedstawicielami Policji - JAK ZOSTAĆ POLICJANTEM

W czwartek 12 kwietnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami policji. Obydwie panie goszczące w szkole: i pracownica działu kadr i st. sier. Dominika Rozbicka, starały się jak najdokładniej, jedna pod względem bardziej formalnym, druga bardziej praktycznie powołując się na własne doświadczenia, przedstawić drogę, które trzeba pokonać, aby wstąpić w szeregi policji.

W najbliższym czasie zaplanowane jest znaczące zwiększenie zatrudnienia na terenie KWP w Radomiu. To szansa dla młodych ludzi, szczególnie dla absolwentów liceum, aby zostać policjantem i cieszyć się nie tylko ciekawą pracą, możliwościami niesienia pomocy innym, ale też całkiem niezłymi zarobkami już na początku pracy zawodowej i możliwością skorzystania z szerokiej opieki socjalnej oferowanej pracownikom policji m.in. oferty bezpłatnych studiów wyższych.

Uczniowie kończący naukę w Zespole Szkół w Kosowie Lackim zapewne, planując dalszą naukę i swoją karierę zawodową, uwzględnią ofertę ubiegania się o zatrudnienie w policji.

policja 1
policja 1
Szczegóły
policja 2
policja 2
Szczegóły
policja 3
policja 3
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
 
 
Powered by Phoca Gallery

Menu Główne

Wirtualny spacer

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama