Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Maraton Fitness - Maraton Fitness

W sobotę 14 kwietnia na hali sportowej Zespołu Szkół w Kosowie Lackim odbył się I Kosowski Maraton Fitness.

W tym niezwykłym wydarzeniu sportowym wzięło udział około 60 osób i to nie tylko kobiet - wynik imponujący tym bardziej, że to pierwszy tego typu Maraton w Kosowie.

Zajęcia prowadziły trzy wyjątkowe instruktorki: Maria Jasko, Iwona Wyszomierska i Katarzyna Rodzik Maliszewska.

Maria Jasko - medalistka Mistrzostw Świata i multimedalistka Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin, a na co dzień nauczycielka w Zespole Szkół w Kosowie Lackim, postawiła na fitness siłowy. Skutecznie motywowani uczestnicy Maratonu doskonale radzili sobie z zadaniami stawianymi przez trenerkę.

Iwona Wyszomierska - choreograf i trener Zespołu Tanecznego "Tempo" oraz nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim, zaproponowała zumbę. Taneczność i rytmiczność tej części Maratonu stanowiła doskonałe uzupełnienie dla wyzwań siłowych z części pierwszej  Maratonu.

Kasia Rodzik Maliszewska - pochodząca z Kosowa Wicemistrzyni Polski, wielokrotna Finalistka Olympia Amateur Spain, Miss Universe i trenerka Bikini Fitness zaproponowała zestaw ćwiczeń rzeźbiących sylwetkę, jak widać po sylwetce Mistrzyni - bardzo skutecznych. Pani Kasia dodatkowo zaprezentowała swój medal i puchar niedawno zdobyte podczas zawodów na Malcie oraz opowiedziała uczestniczkom Maratonu o swojej drodze zawodowej z małego miasteczka, jakim jest Kosów Lacki, na światowe wybiegi Bikini

Fitness.

W przerwach pomiędzy treningami organizatorzy zapewnili dodatkowe atrakcje: spotkanie z dietetykiem, degustację pełnowartościowych soków owocowych oraz możliwość przyłączenia się do akcji #Komórkomania prowadzonej przez Zespół Szkół w Kosowie Lackim, a polegającej na zbieraniu materiału genetycznego od osób, które chcą trafić na listy potencjalnych dawców szpiku kostnego i być może w przyszłości uratować życie swoim bliźniakom genetycznym chorym na białaczkę.

Wszyscy uczestnicy Maratonu otrzymali pamiątkowe certyfikaty potwierdzające udział w tym wyjątkowym i historycznym wydarzeniu, a trenerki prowadzące zajęcia otrzymały specjalne podziękowania z rąk pana Jana Słomiaka - Burmistrza Kosowa Lackiego, który sprawował patronat honorowy nad wydarzeniem.

fitness 1
fitness 1
Szczegóły
fitness 2
fitness 2
Szczegóły
fitness 3
fitness 3
Szczegóły
m fitness 1
m fitness 1
Szczegóły
m fitness 2
m fitness 2
Szczegóły
m fitness 3
m fitness 3
Szczegóły
m fitness 4
m fitness 4
Szczegóły
m fitness 5
m fitness 5
Szczegóły
m fitness 6
m fitness 6
Szczegóły
m fitness 7
m fitness 7
Szczegóły
m fitness 8
m fitness 8
Szczegóły
m fitness 9
m fitness 9
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
 
 
Powered by Phoca Gallery

Menu Główne

Wirtualny spacer

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama