Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Home Galeria zdjęć Rok szkolny 2019/2020 Spotkanie z przedstawicielami EDU4u
Spotkanie z przedstawicielami EDU4u - Spotkanie z przedstawicielami EDU4u

Czy studia w Wielkiej Brytanii to nierealne marzenie dla ucznia z Kosowa? Czy nas może go być na to stać? Czym się różni studiowanie w WB od studiowania w Polsce?

Na te i wiele innych pytań można było uzyskać odpowiedź 13 listopada 2019 roku od goszczących w naszej szkole Polaków aktualnie studiujących w Wielkiej Brytanii, przedstawicieli EDU4u.

Z przyjemnością zapoznaliśmy się z wykonaną przez naszych gości prezentacją. Z przyjemnością usłyszeliśmy, że kryteria naboru na Uczelnie w WB są do spełnienia przez wielu uczniów i absolwentów naszego LO, zwłaszcza przez ludzi z pasją, a takich wśród nas jest wielu. Angielskie Uniwersytety kształcą na bardzo wielu kierunkach, a ich dodatkowym atutem jest duży rynek pracy, nastawienie na praktyczną naukę wybranego zawodu, doskonalenie języka angielskiego, kontakt z ludźmi całego świata. Proces rekrutacyjny też jest prosty. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.edu-4u.uk.

A czy warto zdecydować się na wyjazd z kraju i rozłąkę z rodziną i aplikować na studia za granicą - to już każdy licealista powinien rozważyć we własnym sumieniu.

edu 1
edu 1
Szczegóły
edu 2
edu 2
Szczegóły
edu 3
edu 3
Szczegóły
edu 4
edu 4
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
 
 
Powered by Phoca Gallery

Menu Główne

Wirtualny spacer

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama