Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

POŁOWINKI klasy II

Email Drukuj PDF

 

1 lutego uczniowie II klasy naszego liceum świętowali połowinki. Już od pierwszych chwil, gdy zabrzmiała muzyka, rzędy krzeseł opustoszały, a rozbawieni licealiści tańczyli w rytm muzyki. Zarówno szaleństwo na parkiecie, jak i przerwy na odzyskanie sił upłynęły im bardzo szybko. Świetnie się bawili i z całą pewnością będą dobrze wspominać ten wieczór.

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 14:38 Więcej…
 

Studniówka 2014

Email Drukuj PDF

W sobotni wieczór 11 stycznia 2014 r. tegoroczni maturzyści, wraz z zaproszonymi gośćmi oraz nauczycielami bawili się w Sali Bankietowej restauracji państwa Jurgowskich w Kosowie Lackim.

Tradycyjnie na początku balu głos zabrała dyrekcja, wychowawcy, uczniowie, rodzice, oraz zaproszeni goście. Jednogłośnie zwrócili uwagę na to, jak ważny okres w życiu maturzystów się rozpocznie i jak wiele zależy od zbliżających się egzaminów.

Poprawiony: poniedziałek, 03 marca 2014 22:52 Więcej…
 

Dzień Językowy 2014

Email Drukuj PDF

Dnia 12 lutego 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Językowy.  Nauczyciele języków obcych zorganizowali Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji i Stanach Zjednoczonych. W konkursie uczestniczyły trzyosobowe reprezentacje uczniów ze wszystkich klas liceum.

Poprawiony: środa, 26 lutego 2014 20:15 Więcej…
 

PIT z panią Ewą Nermer

Email Drukuj PDF

W dniu 16 stycznia 2014 r., w naszej szkole miało miejsce spotkanie pracownika Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki z uczniami klasy pierwszej.

Więcej…
 

Olimpiada Języka Angielskiego

Email Drukuj PDF

16 stycznia uczennice z kl. II naszego Liceum – A. Dębska i D. Drężek pod opieką  p. M. Onyśk wzięły udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group w Warszawie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników!

Poprawiony: poniedziałek, 10 lutego 2014 12:06 Więcej…
 


Strona 171 z 173

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości