Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Ciekawe zajęcia wychowania fizycznego

Email Drukuj PDF

Jednym z głównych zadań szkoły jest łagodne wprowadzenie uczniów w świat wiedzy oraz dbałość o ich harmonijny rozwój intelektualny, etyczny, emocjonalny, społeczny i fizyczny. Wychowanie fizyczne kształtując nawyk aktywności fizycznej i troski o zdrowie wspiera prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży.

Poprawiony: poniedziałek, 31 marca 2014 12:46 Więcej…
 

Wyjazd na lodowisko

Email Drukuj PDF

14 lutego 2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe na lodowisko. Korzystaliśmy z lodowiska Ośrodka Sportu ARMS w Siedlcach.

Opiekunami wyjazdu były panie H.Przesmycka i M.Onyśk.

Poprawiony: poniedziałek, 31 marca 2014 11:19 Więcej…
 

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Email Drukuj PDF

W środę 19 marca 2014 roku trzyosobowa drużyna chłopców reprezentowała naszą szkołę podczas eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 2014. Turniej został zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Odział Powiatowy w Sokołowie Podlaskim oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej przy współudziale Wydziału Zarządzania Kryzysowego - Starostwa Powiatowego.

Poprawiony: czwartek, 27 marca 2014 13:06 Więcej…
 

Mamy certyfikat!

Email Drukuj PDF

 

Niecodzienne spotkanie

Email Drukuj PDF

5 marca 2014 r. w budynku naszego liceum odbyło się spotkanie władz wojewódzkich z mieszkańcami gminy - zainteresowanymi budową nowej drogi z Treblinki do Kosowa Lackiego.

Więcej…
 


Strona 178 z 182

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 200 gości