Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zapraszamy na letnie kolonie w Góry Świętokrzyskie

Email Drukuj PDF

Pobierz kartę kwalifikacyjną

Poprawiony: środa, 25 czerwca 2014 20:51
 

Wielki Turniej Młodych Piłkarzy AMP GOOL

Email Drukuj PDF

14 czerwca w Kosowie Lackim na obiektach sportowych administrowanych przez nasze Liceum miała miejsce rywalizacja sportowa w ramach Wielkiego Turnieju Młodych Piłkarzy AMP GOOL. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje Akademii Młodego Piłkarza z miejscowości Kosów Lacki, Małkinia Górna, Ostrów Mazowiecka, Sadowne, Łochów, Stare Bosewo, Wyszków i Lucynów.

Poprawiony: środa, 09 lipca 2014 16:54 Więcej…
 

Zapraszamy na letnie kolonie

Email Drukuj PDF

 

Pobierz kartę kwalifikacyjną

Poprawiony: środa, 25 czerwca 2014 20:52
 

Wielkie Turnieje Młodych Piłkarzy AMP GOOL

Email Drukuj PDF

Zbliżają się piłkarskie święta w Akademii Młodego Piłkarza GOOL. Tym razem Wielka Rywalizacja Miast odbędzie się w dwóch miejscowościach. Do Kosowa Lackiego (14.06 2014) zawitają wszystkie Akademię z Grupy Wschodniej, a w Stanisławowie Pierwszym (28.06 2014) swoje zmagania podejmie Grupa Zachodnia i tam też odbędą się finałowe rozgrywki.

Więcej…
 

25 lat WOLNOŚCI

Email Drukuj PDF

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Kosowie Lackim odpowiedziało na apel Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej i podjęło szereg działań w ramach „Lekcji wolności”.

Choć sama „Lekcja wolności” odbyła się 4 czerwca to już w kwietniu 2014 roku część uczniów kosowskiego „ogólniaka” podczas wycieczki do Warszawy oglądała historyczny Okrągły Stół w Pałacu Prezydenckim, a pozostałym uczniom udostępniono zdjęcia z tego wyjazdu.

Przed 4 czerwca nauczyciele przedmiotów humanistycznych oraz wychowawcy klas przeprowadzili zajęcia z uczniami mające na celu zainteresowanie tematyką oraz uporządkowanie i pogłębienie wiadomości na temat wydarzeń z 89 roku oraz wydarzeń poprzedzających m.in. wykorzystując wspomnienia rodziców uczniów z tego okresu.

 

Przejdź do galerii klikając na zdjęcie!

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 09 czerwca 2014 12:40 Więcej…
 


Strona 178 z 187

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości