Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

PIT z panią Ewą Nermer

Email Drukuj PDF

W dniu 16 stycznia 2014 r., w naszej szkole miało miejsce spotkanie pracownika Urzędu Miasta i Gminy Kosów Lacki z uczniami klasy pierwszej.

Więcej…
 

Olimpiada Języka Angielskiego

Email Drukuj PDF

16 stycznia uczennice z kl. II naszego Liceum – A. Dębska i D. Drężek pod opieką  p. M. Onyśk wzięły udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Centrum Szkoleniowe IDEA Group w Warszawie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników!

Poprawiony: poniedziałek, 10 lutego 2014 12:06 Więcej…
 

Zebranie z Rodzicami

Email Drukuj PDF

Zebranie z Rodzicami!

We wtorek 4 lutego o godz.16.15 odbędzie się semestralne zebranie z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.

 

Akcja "Szkoła w Ruchu"

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do koalicji na rzecz rozwoju i upowszechniania aktywności fizycznej wśród uczniów, w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej Roku Szkoły w Ruchu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej RSR, na której można znaleźć m.in. materiały eksperckie z zakresu wychowania fizycznego.

 

http://www.szkolawruchu.men.gov.pl/index.php/aktualnosci

 

Polecamy!

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 15:11
 

XXII finał WOŚP

Email Drukuj PDF

 

My też braliśmy udział!

W niedzielę 12 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale XXII edycji słynnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze w tym roku przyłączyli się do naszego sztabu i kwestowali głównie przy kościele parafialnym, w celu zebrania jak największej sumy, która zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Zorganizowali również pokaz karate oraz sukien wieczorowych i ślubnych.Umilali czas grając i śpiewając.

 

Poprawiony: poniedziałek, 27 stycznia 2014 15:07 Więcej…
 


Strona 176 z 177

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości