Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Wielkie Turnieje Młodych Piłkarzy AMP GOOL

Email Drukuj PDF

Zbliżają się piłkarskie święta w Akademii Młodego Piłkarza GOOL. Tym razem Wielka Rywalizacja Miast odbędzie się w dwóch miejscowościach. Do Kosowa Lackiego (14.06 2014) zawitają wszystkie Akademię z Grupy Wschodniej, a w Stanisławowie Pierwszym (28.06 2014) swoje zmagania podejmie Grupa Zachodnia i tam też odbędą się finałowe rozgrywki.

Więcej…
 

25 lat WOLNOŚCI

Email Drukuj PDF

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Kosowie Lackim odpowiedziało na apel Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej i podjęło szereg działań w ramach „Lekcji wolności”.

Choć sama „Lekcja wolności” odbyła się 4 czerwca to już w kwietniu 2014 roku część uczniów kosowskiego „ogólniaka” podczas wycieczki do Warszawy oglądała historyczny Okrągły Stół w Pałacu Prezydenckim, a pozostałym uczniom udostępniono zdjęcia z tego wyjazdu.

Przed 4 czerwca nauczyciele przedmiotów humanistycznych oraz wychowawcy klas przeprowadzili zajęcia z uczniami mające na celu zainteresowanie tematyką oraz uporządkowanie i pogłębienie wiadomości na temat wydarzeń z 89 roku oraz wydarzeń poprzedzających m.in. wykorzystując wspomnienia rodziców uczniów z tego okresu.

 

Przejdź do galerii klikając na zdjęcie!

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 09 czerwca 2014 12:40 Więcej…
 

Dzień Bez Tytoniu

Email Drukuj PDF

31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. To ważna data w kalendarzu aktywności promujących zdrowy styl życia. Każdego roku WHO stara się w tym dniu zwrócić uwagę ludzi na kwestię zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu.

My również włączyliśmy się do akcji malując kolorowe hasło i logo.

Przejdź do galerii klikając na zdjęcie!

 

Konkurs BRD

Email Drukuj PDF

28 maja 2014 roku na naszej hali sportowej odbył się konkurs dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum pt. " Bezpieczna droga do szkoły". Udział brały szkoły z powiatu. Dla zwycięzców przygotowano nagrody: za I miejsce- ROWER, za II- aparat fotograficzny, a za III odtwarzacz muzyki. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody pocieszenia - kaski rowerowe.


Przejdź do galerii klikając na zdjęcie!


 

Poprawiony: niedziela, 08 czerwca 2014 20:21
 

Gratulacje!

Email Drukuj PDF

Gratulujemy naszej trenerce karate Marii Jasko udziału w Mistrzostwach Europy w miejscowości Varna w Bułgarii w dniach 17-18 maja 2014 oraz dobrego IV miejsca w kategorii kumite seniorek powyżej 65 kg.

Poprawiony: poniedziałek, 02 czerwca 2014 21:07 Więcej…
 


Strona 176 z 184

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości