Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Dzień Bez Tytoniu

Email Drukuj PDF

31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. To ważna data w kalendarzu aktywności promujących zdrowy styl życia. Każdego roku WHO stara się w tym dniu zwrócić uwagę ludzi na kwestię zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu.

My również włączyliśmy się do akcji malując kolorowe hasło i logo.

Przejdź do galerii klikając na zdjęcie!

 

Konkurs BRD

Email Drukuj PDF

28 maja 2014 roku na naszej hali sportowej odbył się konkurs dla dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum pt. " Bezpieczna droga do szkoły". Udział brały szkoły z powiatu. Dla zwycięzców przygotowano nagrody: za I miejsce- ROWER, za II- aparat fotograficzny, a za III odtwarzacz muzyki. Wszyscy uczestnicy dostali nagrody pocieszenia - kaski rowerowe.


Przejdź do galerii klikając na zdjęcie!


 

Poprawiony: niedziela, 08 czerwca 2014 20:21
 

Gratulacje!

Email Drukuj PDF

Gratulujemy naszej trenerce karate Marii Jasko udziału w Mistrzostwach Europy w miejscowości Varna w Bułgarii w dniach 17-18 maja 2014 oraz dobrego IV miejsca w kategorii kumite seniorek powyżej 65 kg.

Poprawiony: poniedziałek, 02 czerwca 2014 21:07 Więcej…
 

Dzień otwarty

Email Drukuj PDF

Po raz pierwszy w historii naszego „ogólniaka” miało miejsce tego typu wydarzenie.

W poniedziałek 19 maja szkoła wypełniła się licznie przybyłymi gimnazjalistami z Ceranowa, Kosowa Lackiego, Prostyni, Skibniewa i Sterdyni oraz ich nauczycielami i rodzicami.

Goście zostali powitani w wejściu do szkoły przez Samorząd Uczniowski oraz Dyrektora LO. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali gości na słodko

Poprawiony: wtorek, 27 maja 2014 11:49 Więcej…
 

Wyjazd do Opery i Filharmonii Podlaskiej

Email Drukuj PDF

Nasze liceum zorganizowało 15 maja 2014 r. autokarowy wyjazd do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na wielkie pod każdym względem widowisko - słynny musical Andrew Lloyda Webbera "UPIÓR W OPERZE".


Poprawiony: czwartek, 22 maja 2014 21:37 Więcej…
 


Strona 179 z 187

Reklama
Reklama
Reklama

epuap

Reklama
Reklama

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości