Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Piknik Wojskowy MON

Email Drukuj PDF

W sobotę 9 marca przedstawiciele Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w Pikniku Wojskowym MON odbywającym się w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

Piknik zorganizowany był z okazji 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, a uczestniczył w nim sam Minister Błaszczak.

Więcej informacji na stronie: https://minskmaz.com/news/piknik-wojskowy-20-lat-polski-w-nato.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Dzień Kobiet i Mężczyzn

Email Drukuj PDF

8 marca w Zespole Szkół w Kosowie Lackim obchodzony był Dzień Kobiet i Mężczyzn. Wśród wielu atrakcji tego dnia Samorząd Uczniowski zorganizował apel ogólnoszkolny, podczas którego, po pełnej humoru krótkiej części artystycznej, męska część społeczności szkolnej złożyła życzenia wszystkim kobietom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, a kobiety mężczyznom w związku ze zbliżającym się Dniem Chłopaka.

Do życzeń tym razem Samorząd dokładał słodkie mandarynki.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Apel 07.03.2019 r.

Email Drukuj PDF

7 marca dyrektor Zespołu Szkół w Kosowie Lackim - Hanna Przesmycka - zorganizowała uroczysty apel ogólnoszkolny, podczas którego oficjalnie podziękowała uczniom za pracę w czasie balu charytatywnego organizowanego 2 marca w sali "U Jakuba" w Kosowie Lackim. Podczas balu licealiści i uczniowie szkoły branżowej - łącznie 15 osób, obsługiwali całą noc gości, po balu uprzątnęli stoły i salę - sprawdzili się wzorowo w roli kelnerów i pomogli w zebraniu środków dla Łukasza.

Dyrektor Przesmycka zaprezentowała też różę, którą na jej ręce dla Zespołu Szkół przekazał senator Waldemar Kraska w podziękowaniu za pomoc.

Zespół Szkół od lat wolontarystycznie pomaga w obsłudze gości podczas tego typu wydarzeń.

Więcej zdjęć w GALERII!


 

Bal charytatywny

Email Drukuj PDF

W sobotę 2 marca w sali "U Jakuba" w Kosowie Lackim odbył się bal charytatywny.

Licealiści i uczniowie szkoły branżowej w Kosowie Lackim - razem 15 osób, pod opieką dyrektor Hanny Przesmyckiej, pracowali jako kelnerzy pomagając organizatorom balu w zdobyciu niezbędnych środków na leczenie nieco starszego od nich Łukasza.

Choć pracy było mnóstwo (bawiło się około 320 osób) i noc wydawała się długa wszyscy "kelnerzy" bardzo się starali, z uśmiechem wypełniali swoje obowiązki, a ich starania zauważali i doceniali zarówno bawiący się goście jak i organizatorzy balu.

Dziękujemy za pracę i za poświęcony w słusznej sprawie ostatkowy weekend całej grupie reprezentującej naszą szkołę - warto pomagać a dobro powróci.

Więcej zdjęć  w GALERII!

Autor zdjęć: Jarosław Zaranek

 

 

Śpiewajmy razem

Email Drukuj PDF

5 marca 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w nagraniu kolejnego odcinka II edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Ten niezwykły program, emitowany w telewizji POLSAT w środy, wyróżnia wyjątkowa formuła. Uczestnicy show wykonują wybrany przez siebie utwór i mają za zadanie porwać do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów. Jest kogo porywać, ponieważ w skład jury wchodzi 100 osób, które uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć na żywo. Byli to między innymi: Wanda Kwietniewska, Marek Kaliszuk K.A.S.A., Monika Jarosińska, Gabriel Fleszar, Ruda z Red Lips, Madox, Dariusz Kordek, Jacek Dewódzki, Ramona Rey, Krzysztof Jaryczewski, Papina McQueen, Saszan, Paweł Stasiak oraz przewodnicząca jury Beata Kozidrak wraz z innymi członkami zespołu Bajm i wyjątkowy prowadzący Mariusz Kałamaga były członek i lider kabaretu Łowcy.B.

Odcinek, w nagraniu którego brali udział uczniowie ZS, zaliczyć należy do wyjątkowo udanych, gdyż i utwory wybrane przez występujących to były znane i lubiane przeboje, przy których nie sposób nie tańczyć, i poziom wykonania oceniany był przez jury bardzo wysoko - często powyżej 90 punktów, a nawet na 100, i w studio panowała przez cały czas wyjątkowa, magiczna atmosfera.

Kosowscy uczestnicy nagrania zachęcają do oglądania show, a w szczególności odcinka z wyjątkowym Tomem w skórzanym płaszczu, podczas którego gwarantują, że publiczność, zwłaszcza ta obok TOP3, doskonale się bawi i wzorowo wypełnia swoje zadania.


 


Strona 3 z 135

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości