Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Pokaz talentów

Email Drukuj PDF

1 grudnia 2019 roku w budynku MGOK w Kosowie Lackim odbył się Pokaz Talentów dzieci i młodzieży mieszkających lub uczących się na terenie Gminy Kosów Lacki organizowany przez Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży.

Podczas Pokazu swoje talenty prezentowali też nasi licealiści i nasi uczniowie szkoły branżowej. "Puchary za talent" trafiły m.in. do rąk Patryka za piękne rysunki, Eweliny za cudowne prace z papierowych karteczek, Beaty za piękne bombki, Darii za talent recytatorski, Klaudii za wzruszające wiersze, Mateusza, który prezentował talent fryzjerski oraz Darii grającej na pianinie i Radka o niezwykłej barwie głosu i talencie wokalnym.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Konkurs im. Feliksa Wolińskiego

Email Drukuj PDF

Marlena Kulikowska z klasy III LO otrzymała główną nagrodę w Konkursie im. Feliksa Wolińskiego. Nasza licealistka napisała pracę "Odnaleziona rodzina", która najbardziej ze wszystkich kilkunastu prac złożonych w konkursie spodobała się Komisji Konkursowej i samemu panu Maciejowi Wolińskiemu - potomkowi dziedziców Kosowa, który jak co roku, czyniąc zadość woli swego ojca i dziadka, przekazał środki finansowe na nagrody w Konkursie.

Nagroda Marleny to aż 700 złotych.

Gratulujemy!

Więcej zdjęć w GALERII!

Poprawiony: piątek, 06 grudnia 2019 13:06
 

ZAPROSZENIE

Email Drukuj PDF

 

 

IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

Email Drukuj PDF

Plakat

 

Dyplomu Szkoła do Hymnu

Email Drukuj PDF

 


Strona 7 z 153

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości