Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Email Drukuj PDF

Pełna wersja

 

Poprawiony: poniedziałek, 19 czerwca 2017 14:03
 

DYPLOM Global Money

Email Drukuj PDF

 

 

Egzamin z kwalifikacji

Email Drukuj PDF

W piątek, 9 czerwca 2017 roku, w Zespole Szkół w Kosowie Lackim odbyły się próbne egzaminy pisemne z kwalifikacji. Do egzaminów przystąpili uczniowie klasy trzeciej Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcący się w zawodach: elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, kucharz i operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego. Uczniowie przećwiczyli procedury egzaminacyjne oraz zmierzyli się z czasem i z przygotowanymi dla nich czterdziestoma zadaniami zamkniętymi.

Wyniki, a po nich egzaminy właściwe, już wkrótce.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

JEDNOSTKA WOJSKOWA W SIEDLCACH

Email Drukuj PDF

W piątek 2 czerwca uczniowie naszego Zespołu Szkół odwiedzili Jednostki Wojskowe Garnizonu Siedlce korzystając z Dnia Otwartych Koszar.

Gospodarze przygotowali dla odwiedzających ich młodych ludzi wiele atrakcji, z których skorzystali również licealiści i uczniowie szkoły zawodowej z Kosowa. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sprzętu wojskowego, pole minowe i możliwość poszukiwania "min", paintball, występy zaproszonych gości oraz pyszna grochówka wojskowa.

Organizatorem wyjazdu uczniów była dyrektor Hanna Przesmycka.


Więcej zdjęć w GALERII!

 

"Jak nie czytam, jak czytam"

Email Drukuj PDF

W czwartek, 1 czerwca nasza społeczność szkolna uczestniczyła po raz drugi w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Tym razem miejscem do wspólnego czytania był plener, a następnie przestronny, górny hol. Przez kilkadziesiąt minut nad książką pochylone były wszystkie głowy. Jedni przynieśli swoje ulubione powieści, inni wypożyczyli nowości biblioteki szkolnej. Co za widok!

 

Oby takich chwil i czytających było coraz więcej.

.

Więcej zdjęć w GALERII!

https://czytamy.org/sprawozdanie-4092-2017-zespol-szkol-w-kosowie-lackim

 

 

Poprawiony: wtorek, 04 lipca 2017 12:40
 


Strona 5 z 95

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości