Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Podziękowanie

Email Drukuj PDF

Podziękowania

 

Spotkanie z przedstawicielami Policji

Email Drukuj PDF

W czwartek 12 kwietnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami policji. Obydwie panie goszczące w szkole: i pracownica działu kadr i st. sier. Dominika Rozbicka, starały się jak najdokładniej, jedna pod względem bardziej formalnym, druga bardziej praktycznie powołując się na własne doświadczenia, przedstawić drogę, które trzeba pokonać, aby wstąpić w szeregi policji.

W najbliższym czasie zaplanowane jest znaczące zwiększenie zatrudnienia na terenie KWP w Radomiu. To szansa dla młodych ludzi, szczególnie dla absolwentów liceum, aby zostać policjantem i cieszyć się nie tylko ciekawą pracą, możliwościami niesienia pomocy innym, ale też całkiem niezłymi zarobkami już na początku pracy zawodowej i możliwością skorzystania z szerokiej opieki socjalnej oferowanej pracownikom policji m.in. oferty bezpłatnych studiów wyższych.

Uczniowie kończący naukę w Zespole Szkół w Kosowie Lackim zapewne, planując dalszą naukę i swoją karierę zawodową, uwzględnią ofertę ubiegania się o zatrudnienie w policji.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 12:06
 

KOMÓRKOMANIA w Zespole Szkół w Kosowie Lackim

Email Drukuj PDF

Akcja #KOMÓRKOMANIA, to nie moda na lepszy model telefonu. Jest to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni, lecz tych, które nosi się w swoim ciele.

Zapraszamy do dołączenia i budowania grupy na Facebook’u poświęconej #KOMÓRKOMANII. To dzięki tej społeczności będziemy mogli wspierać i inspirować siebie wzajemnie w walce z nowotworami krwi.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/KOMORKOMANIA/?fref=nf

 

 

Broszura dla rodziców

Dekalog Dnia Dawcy Szpiku

Plan działań

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2018 12:51
 

Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy

Email Drukuj PDF

Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym

 

to hasło pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę. Wszyscy tegoroczni maturzyści wzięli udział w tej pielgrzymce w dniu 5 kwietnia. Po krótkim wykładzie dotyczącym wyborów życiowych wzięliśmy udział w Drodze Światła, która zastąpiła tradycyjną Drogę Krzyżową na Wałach Jasnogórskich. Następnie, uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim i czuwaniu w kaplicy Cudownego Obrazu. Kulminacją pielgrzymki była Eucharystia w bazylice sprawowana pod przewodnictwem ks. bpa Tadeusza Pikusa. Przepełnieni Duchem Świętym bezpiecznie wróciliśmy do domów w godzinach porannych 6 kwietnia.

Galeria zdjęć!

Poprawiony: środa, 11 kwietnia 2018 10:31
 

PATRONAT BISKUPA TADEUSZ PIKUSA

Email Drukuj PDF
Jego Ekscelencja Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus objął swoim patronatem Konkurs "Twórczość literacka Jana Pawła II" organizowany przez Zespół Szkół w Kosowie Lackim.
Szczegóły dotyczące Konkursu zostaną wkrótce opublikowane i rozesłane do szkół.
 


Strona 5 z 117

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości