Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Sekielskim

Email Drukuj PDF

 

Porządkowanie opuszczonych grobów na cmentarzu

Email Drukuj PDF

Wzorem lat ubiegłych uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim w ostatnich dniach października porządkowali cmentarz parafialny w części, w której znajdują się groby małych dzieci. Choć pogoda była mało sprzyjająca, a pracy bardzo dużo - udało się! A to wszystko dzięki młodzieży i ich pięknej postawie.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Warsztaty dbania o zdrowie i urodę

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 23 października 2017 roku w LO w Kosowie odbyły się warsztaty prowadzone przez zawodową kosmetyczkę panią Justynę Śliwka. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy mieli możliwość uporządkowania i uzupełnienia swojej wiedzy na temat dbania o zdrowie i urodę, wypróbowania skutecznych kosmetyków przeznaczonych dla młodzieży oraz uczestniczenia w pokazie makijażu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się próbki kosmetyków, które prowadząca warsztaty udostępniła uczestnikom zajęć. Beata, Weronika i Radek - modele, którzy użyczyli swoich twarzy do pokazu byli bardzo zadowoleni z efektów zabiegów kosmetycznych.

Bardzo dziękujemy pani Justynie za przeprowadzenie zajęć warsztatowych.

Pomysłodawczynią i organizatorem warsztatów była dyrektor Hanna Przesmycka.

 

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Poprawiony: czwartek, 26 października 2017 09:44
 

LIST GRATULACYJNY

Email Drukuj PDF

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

Święto oświaty to okazja do podkreślenia wielkiej wartości edukacji i podziękowań dla tych, którzy ją urzeczywistniają swoją codzienną pracą.

W tym roku w naszej szkole nieco wcześniej, bo już 12 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Obecny na uroczystości Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki Jan Słomiak w swoim przemówieniu zwrócił uwagę na posłannictwo zawodu nauczyciela, odpowiedzialność w procesie kształcenia i wychowania młodzieży oraz ogromny wysiłek i zaangażowanie w pracę. Dziękując zarówno pani dyrektor Hannie Przesmyckiej, jak i całej kadrze szkoły, nie szczędził słów uznania i podziwu dla działań podejmowanych w placówce. Na ręce pani dyrektor złożył też kwiaty oraz życzenia sukcesów i pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Wiele ciepłych słów i najserdeczniejszych życzeń popłynęło również ze strony przedstawicieli Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Rodzice oprócz wiązanki kwiatów przygotowali pyszny tort, na który zaprosili wszystkich nauczycieli i pracowników po uroczystości. Młodzież natomiast wyraziła swoją wdzięczność strofami poetów, składanką muzyczną i … czekoladami.

Ważnym punktem Dnia Edukacji Narodowej jest wręczenie nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi nagród dyrektora za pracę w poprzednim roku szkolnym. Program tegorocznych obchodów poszerzony został o jeszcze jeden. Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki otrzymały: Beata Szymanik - za wysokie wyniki  w nauce oraz Eliza Steć - za wybitne osiągnięcia sportowe.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty dziękujemy i życzymy, aby praca z uczniami była źródłem satysfakcji, a ich postawa najwspanialszą nagrodą.

Gratulujemy naszym koleżankom. Tak trzymajcie dziewczyny!

Samorząd Uczniowski

Więcej zdjęć w GALERII!

 


Strona 5 z 101

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości