Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Kolejny sukces Elizy

Email Drukuj PDF

Uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kosowie Lackim, Eliza Steć, trenująca kolarstwo szosowe w STC-OSiR w Sokołowie Podlaskim zajęła 2. miejsce w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2018 w kategorii kobiety organizowanym przez Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, organizowanym lokalnie przez "Tygodnik Ostrołęcki".

Eliza Steć w 2018 roku była zdobywczynią czołowych miejsc na forum wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Do swoich największych osiągnięć w sezonie 2018 zalicza : II miejsce w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim po Ziemi Lubartowskiej- klasyfikacja generalna; I miejsce w X jeździe indywidualnej na czas w Rzekuniu; III miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim z okazji Święta 3 Maja; III miejsce w Międzynarodowym Memoriale im. Stanisława Kirpszy; III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w jeździe indywidualnej na czas; II miejsce w Kolarskim Czwartku w Warszawie; III miejsce w Kolarskim Czwartku w Warszawie; III miejsce - Prolog Wyścigu Mazovia Masters II; XLII Międzynarodowy Wyścig Kolarski po Ziemi Lubartowskiej o Puchar Starosty Lubartowskiego: 1 etap - V miejsce, 2 etap - IV miejsce, 3 etap - II miejsce - klasyfikacja generalna po trzech etapach - II miejsce.

Po raz kolejny społeczność Zespołu Szkół w Kosowie Lackim gratuluje koleżance i uczennicy i bardzo wysokiego wyniku dla tak młodej zawodniczki i pamiątkowego zegarka sportowego.

 

ZAPROSZENIE NA PIKNIK WOJSKOWY

Email Drukuj PDF

ZAPROSZENIE NA PIKNIK WOJSKOWY

Piknik rozpoczyna się 9 marca 2019 r. o godz. 11.00 na lotnisku wojskowym w m. Janów pod Mińskiem Maz.

 

Poprawiony: środa, 06 marca 2019 12:41
 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Email Drukuj PDF

 

Gwiazdy kabaretu

Email Drukuj PDF

19 lutego uczniowie oraz pracownicy Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w nagraniach kolejnych odcinków programu "Gwiazdy Kabaretu".

Doskonałe występy Cezarego Pazury i Kabaretu Pod Wyrwigroszem sprawiły, że czas nagrania mijał szybko i nie było czuć, że to nagranie. Nie sposób też nie docenić pracy pana Roberta Korólczyka, który doskonale sprawdził się w roli prowadzącego rewelacyjnie dbając o doskonałą atmosferę i dobrą zabawę wszystkich zgromadzonych w pięknym studio Cyfrowego Polsatu.

Jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to tylko to, że od śmiechu przybyło nam zmarszczek.

Zachęcamy wszystkich do oglądania nowych odcinków "Gwiazd Kabaretu" w TV4 już od marca, do poznania PanaLi, artysty trojga imion bez nazwiska i Kwartetu Obsession.

My bawiliśmy się świetnie podczas nagrania.

Galeria zdjęć!

 

Walentynki 2019

Email Drukuj PDF

 

 

Miłość powinna trwać zawsze i wszędzie. 14 lutego jest jednak dniem, w którym warto poświęcić jej więcej uwagi, czasu.

Mając powyższe na uwadze, w czwartek obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

Szkolne korytarze zostały przyozdobione balonami w kształcie serca i w kolorze miłości, a podczas przerw międzylekcyjnych z głośników radiowęzła rozlegała się muzyka dla zakochanych i o zakochanych.

Życzymy wszystkim dużo miłości, bo ona nadaje życiu sens!

Więcej zdjęć w GALERII!


 

 

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019 12:42
 


Strona 5 z 135

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości