Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Strzelnica

Email Drukuj PDF

20 kwietnia uczniowie klas mundurowych PLO uczestniczyli w wyjeździe na strzelnicę.

Po zapoznaniu z Regulaminem strzelnicy oraz po szczegółowym przeszkoleniu uczniowie, wykorzystując ostrą amunicję, mogli wypróbować swoją celność, ale też i  odwagę.

Na pamiątkę wszyscy strzelający zabrali tarcze, do których celowali.

Wielu uczniów, zarówno chłopców jak i dziewcząt, było bardzo zadowolonych z uzyskanych wyników. Celne trafienia z wykorzystaniem różnej broni stanowiły potwierdzenie wysokich umiejętności strzelających.

Wyjazd na strzelnicę, podczas którego "mundurowym" towarzyszyła dyrektor Hanna Przesmycka i sierżant Paweł Grelik, odbywał się w ramach edukacji wojskowej i był sfinansowany ze środków pozabudżetowych szkoły.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Kolejny wielki sukces naszej "Pani od wf"

Email Drukuj PDF

Nauczyciel Zespołu Szkół w Kosowie Lackim, pani Maria Jasko, odniosła kolejny wielki sukces na światową skalę.

Podczas odbywających się pod koniec kwietnia Mistrzostw Świata w karate zajęła 4  miejsce, najwyższe wśród wszystkich zawodniczek z Europy.

Pani Jasko w tym roku zmieniła kategorię wagową i po raz pierwszy startowała w grupie do 65 kg od razu odnosząc tak znaczący sukces. Dlatego też zapowiada, że "Jeszcze trochę pracy, a na pewno w przyszłym roku będzie DUŻO wyżej." - w co wszyscy wierzymy. Wraz z nią w zawodach w tej kategorii wzięło udział dwadzieścia trzy najlepsze zawodniczki z całego świata.

Kolejny  sprawdzian już w maju w Bułgarii  na Mistrzostwach Europy.

Pani Maria Jasko nie tylko godnie reprezentuje nasz kraj i swój klub. Będąc w Japonii promowała również miasto Kosów Lacki i naszą szkołę, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Więcej zdjęć w GALERII!

   

Konkurs Recytatorski „Literacka twórczość Jana Pawła II”

Email Drukuj PDF

 

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Oświadczenie rodzica

Plakat

 

Poprawiony: sobota, 28 kwietnia 2018 18:19
 

Gość specjalny Dnia Otwartego ZS w Kosowie

Email Drukuj PDF

Gościem specjalnym Dnia Otwartego w Zespole Szkół w Kosowie Lackim będzie Kasia Rodzik Maliszewska - wyjątkowa dziewczyna pochodząca z Kosowa, związana ze sportem od najmłodszych lat, kiedy to wraz z zespołem tanecznym zdobywała tytuł Mistrza Polski i III Vicemistrza Europy w Hip Hopie, która podczas studiów zakochała się w fitness i tej miłości wierna jest do tej pory.

Pani Kasia na swoim koncie ma wiele sukcesów, zaszczytnych tytułów uzyskanych i podczas zawodów lokalnych, ale też Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata. Na co dzień jest cenionym trenerem interpersonalnym.

Warto poznać Panią Kasię, co będzie możliwe już 25 kwietnia w Zespole Szkół w Kosowie Lackim.

Zapraszamy około 12.00.

(zdjęcia: facebook)

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Poprawiony: wtorek, 24 kwietnia 2018 11:09
 


Strona 8 z 122

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości