Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Świąteczne życzenia

Email Drukuj PDF

Jak co roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z dyrektorem szkoły złożyli świąteczne życzenia firmom i instytucjom współpracującym ze szkołą.

Tym razem załącznikiem do życzeń były złote renifery.


 

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Email Drukuj PDF

 

Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 13:49
 

Warsztaty kulinarne

Email Drukuj PDF

Jak co roku w okresie przedświątecznym tak i tym razem 19 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół w Kosowie Lackim zorganizowane zostały warsztaty kulinarne dla uczniów.

Warsztaty prowadzone były przez pracowników obsługi szkoły z podziałem na klasy. Każda z grup zajmowała się przygotowaniem innego dania wigilijnego zgodnie z regionalnymi przepisami.

Klasa I szkoły branżowej pod kierunkiem pani Basi Koc przygotowywała pierogi z kapustą. Klasa I liceum, korzystając ze wsparcia pani Wiesi Brodzińskiej, piekła wigilijne paszteciki. Klasa II liceum wspólnie z panią Małgosią Słoniewską wykonała z ciasta drożdżowego gwiazdę, będącą smaczną ozdobą wigilijnego stołu.

Wiedza i doświadczenie pań z obsługi szkoły w połączeniu z energią i zainteresowaniem młodzieży, a doprawione miłą atmosferą wspólnie spędzonych godzin, dały wyjątkowe efekty w postaci tradycyjnych, smacznych dań wigilijnych, które zostaną wykorzystane podczas ogólnoszkolnej wigilii planowanej na 20 grudnia.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Spotkanie opłatkowe

Email Drukuj PDF

W piątek 14 grudnia w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie odbyło się, na zaproszenie JE ks. bpa Tadeusza Pikusa, przedświąteczne spotkanie dyrektorów szkół i placówek oświatowych województwa mazowieckiego, w którym uczestniczyła m.in. dyrektor Zespołu Szkół w Kosowie Lackim Hanna Przesmycka.

zdjęcia - Monika Kanabrodzka: 

http://drohiczynska.pl/aktualnosci/spotkanie-oplatkowe-dyrektorow-szkol-i-placowek-oswiatowych-wojewodztwa-mazowieckiego-nalezacych-do-diecezji-drohiczynskiej-2/

 

Ubieramy choinkę

Email Drukuj PDF

13 grudnia cała rodzina Zespołu Szkół w Kosowie Lackim: uczniowie i nauczyciele, wspólnie ubierała świąteczną choinkę. Były świecidełka, kolorowe bombki, pachnące pierniki, a przede wszystkim domowa, rodzinna atmosfera i oczekiwanie na wspólną ogólnoszkolną wigilię 20 XII, a potem święta w domach.

Więcej zdjęć w GALERII!

 


Strona 2 z 130

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości