Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Informacja o Stypendium akademickim im. Jerzego Juzonia

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,
Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia już 09 lipca 2018 roku rozpocznie rekrutację do VII Edycji stypendiów akademickich.
Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach.

Stypendia w wysokości 5000zł. przyznawane są na okres pierwszego roku studiów stacjonarnych na uczelniach akademickich.

https://www.facebook.com/FEimJJ/photos/a.1051484991636107.1073741826.251874844930463/1606150342836233/?type=3&theater

 

 

 

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

Email Drukuj PDF

 

 

 

Poprawiony: piątek, 20 kwietnia 2018 13:36
 

Podziękowanie

Email Drukuj PDF

Podziękowania

 

Spotkanie z przedstawicielami Policji

Email Drukuj PDF

W czwartek 12 kwietnia 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół w Kosowie Lackim uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami policji. Obydwie panie goszczące w szkole: i pracownica działu kadr i st. sier. Dominika Rozbicka, starały się jak najdokładniej, jedna pod względem bardziej formalnym, druga bardziej praktycznie powołując się na własne doświadczenia, przedstawić drogę, które trzeba pokonać, aby wstąpić w szeregi policji.

W najbliższym czasie zaplanowane jest znaczące zwiększenie zatrudnienia na terenie KWP w Radomiu. To szansa dla młodych ludzi, szczególnie dla absolwentów liceum, aby zostać policjantem i cieszyć się nie tylko ciekawą pracą, możliwościami niesienia pomocy innym, ale też całkiem niezłymi zarobkami już na początku pracy zawodowej i możliwością skorzystania z szerokiej opieki socjalnej oferowanej pracownikom policji m.in. oferty bezpłatnych studiów wyższych.

Uczniowie kończący naukę w Zespole Szkół w Kosowie Lackim zapewne, planując dalszą naukę i swoją karierę zawodową, uwzględnią ofertę ubiegania się o zatrudnienie w policji.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Poprawiony: środa, 18 kwietnia 2018 12:06
 

KOMÓRKOMANIA w Zespole Szkół w Kosowie Lackim

Email Drukuj PDF

Akcja #KOMÓRKOMANIA, to nie moda na lepszy model telefonu. Jest to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni, lecz tych, które nosi się w swoim ciele.

Zapraszamy do dołączenia i budowania grupy na Facebook’u poświęconej #KOMÓRKOMANII. To dzięki tej społeczności będziemy mogli wspierać i inspirować siebie wzajemnie w walce z nowotworami krwi.

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/KOMORKOMANIA/?fref=nf

 

 

Broszura dla rodziców

Dekalog Dnia Dawcy Szpiku

Plan działań

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2018 12:51
 


Strona 10 z 122

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości