Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Zespół Szkół w Kosowie Lackim

Spotkanie integracyjne

Email Drukuj PDF

1 czerwca uczniowie Publicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kosowie Lackim oraz uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Kosowie Lackim wzięli udział w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w Kosowie Lackim w restauracji państwa Jurkowskich.

Poczęstunek dla uczestników spotkania sfinansowała Rada Rodziców Zespołu Szkół w Kosowie Lackim.

 

 

Obrady MMłodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki

Email Drukuj PDF

W środę 31 maja po raz kolejny obradowała Młodzieżowa Rada Miasta i Gminy Kosów Lacki.

Podczas posiedzenia prowadzonego przez Przewodniczącego Jakuba Prokopczuka, w obecności zaproszonych gości: Jana Słomiaka - Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki, Stanisława Kuziaka - Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki oraz Jolanty Onyśk - nauczyciela Zespołu Szkół w Kosowie Lackim, radni z  "młodzieżówki" między innymi przyjęli do swojego grona dwie nowe osoby, które zastąpiły licealistów, którzy w okresie od ostatniego posiedzenia uzyskali pełnoletniość oraz przyjęli Plan Pracy MRG na II kadencję.

Więcej zdjęć w GALERII!

 

Poprawiony: sobota, 17 czerwca 2017 15:30
 

Zaproszenie na zawody CROSSFIT

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na zawody CROSSFIT, które odbędą się w Zespole Szkół w Kosowie Lackim w najbliższy piątek 9 czerwca od 12.30 z udziałem mistrza Polski w kulturystyce Waldemara Nola  oraz zawodowego trenera personalnego Waldemara Sołowińskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w spotkaniach z naszymi gośćmi, tych, co chcą obejrzeć zawody, a w szczególności tych, którzy chcą spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji z rówieśnikami.

W załączeniu Regulamin zawodów dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

REGULAMIN ZAWODÓW CROSSFIT

 

Poprawiony: wtorek, 06 czerwca 2017 10:17
 

Wybory uzupełniajace do SU

Email Drukuj PDF

30 maja w naszej szkole odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego. Zarząd SU wymagał uzupełnienia w związku z ukończeniem szkoły przez klasy maturalne.

Wyniki wyborów poznamy wkrótce.

 

Wybory uzupełniajace do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki

Email Drukuj PDF

26 maja w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym w Kosowie Lackim odbyły się wybory uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Kosów Lacki.

Beatę Szymanik oraz Agatę Karendys, które ukończyły 18 lat w składzie MRG zastąpią Kasia Dłuska i Piotr Wyszyński z klasy I LO.

Gratulujemy nowo wybranym Radnym i życzymy sukcesów.

Więcej zdjęć w GALERII!

Poprawiony: wtorek, 30 maja 2017 10:21
 


Strona 6 z 95

SONDA

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości